بازی چکرز زندگی خانواده سینمایی کارگردان

بازی چکرز: زندگی خانواده سینمایی کارگردان کارگردان فیلم فیلم منزل دیگری بهنوش صادقی گوهر خیراندیش

گت بلاگز سیاسی تصویرهای ، پروژه مشکوک آمریکایی- صهیونیستی علیه مقاومت سوریه+ خروج 1022 تن از معارضان مسلح از حومه دمشق

حامیان غربی- عربی تروریست‎ها تحرکات گسترده‌ای را در مرزهای اردن جهت اوج بردن تنش‌ها در سوریه صورت داده‌اند.

تصویرهای ، پروژه مشکوک آمریکایی- صهیونیستی علیه مقاومت سوریه+ خروج 1022 تن از معارضان مسلح از حومه دمشق

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، در روزهایی که تروریست ها در سراشیبی زوال قرار گرفته اند، ولی حامیان غربی- عربی آن ها شرایط فعلی را برنتافته و با انجام تحرکات گسترده نظامی در مرزهای اردن، مقاصد شومی را جهت اوج بردن تنش ها در سوریه در سر دارند.
*هلاکت تروریست هایی که قصد به راه انداختن کشتارهای دسته جمعی داشتند
تلویزیون سوریه اعلام کرد: درپی آتش سنگین ارتش سوریه در دیرالزور، دو تن از عنصرهای تروریستی داعش با القاب «ابو حارث» و «ابو طلحه الالمانی» که قصد انجام عملیات کشتار دسته جمعی شهروندان سوری از قبیله الشعیطات داشتند، به هلاکت رسیدند.
مرکز هلال احمر جمهوری عربی سوریه در نزدیکی شهر دمشق با همکاری کمیته بین المللی صلیب سرخ و دفاتر شرکت ملل، کاروانی مشمول بر 20 کامیون حامل کمک های انسان دوستانه را به منطقه «وادی بردی» وارد کردند.
به نقل از اعلام الحربی؛ هم چنین مرحله نخست از تخلیه معارضان مسلح از منطقه «برزة» دمشق و انتقال آنان به سمت استان ادلب شروع شد.
خودروهای آمبولانس وابسته به هلال احمر سوریه با ورود به شهرهای محاصره شده است فوعه و کفریا در نزدیکی شهر شمالی ادلب، اقدام به انتقال پنج تن از شهروندان بیمار به همراه 14 نفر از خانواده های آنان از این شهرها به خارج از آن کردند.
این روند در قبال خروج 15 تن از معارضان مسلح از منطقه «مخیم الیرموک» حومه دمشق صورت گرفت.
از میان معارضان مسلحی که از محله برزة در شرق دمشق خارج شده است بودند، حدود 500 نفر به مبدا خود یعنی استان ادلب بازگشتند.
به علاوه ده ها تن از معارضان مسلح دولت سوریه در محلات برزه و قابون، خود را جهت حل و فصل درگیری ها بعد از امتناعشان جهت خروج از ادلب اعلام کردند.
*خروج 1022 تن از معارضان مسلح از حومه دمشق
خبرهای رسیده از دمشق حاکی از آن است که بر اساس مرحله اول از عنوان توافق و حل و فصل منازعه در برزة، 1022 نفر از عنصرهای مسلح به همراه خانواده هایشان از حومه پایتخت خارج شدند، به گونه ای که تعداد عنصرهای مسلح خارج شده است از برزه طی مرحله نخست توافق، 568 نفر بود.
*تصاویری مشکوک از پروژه آمریکایی- صهیونیستی علیه مقاومت سوریه/ مرز اردن، تونل نفوذ غربی- عربی به دمشق
این تصویرهای ساماندهی نظامی بی سابقه ای را در داخل اراضی کشور اردن و در نزدیکی مرزهای یکسان با سوریه نشان می دهد.
یک منبع خبری آگاه، اظهار نظری را اطراف مانوری که نیروهای آمریکایی و هم پیمانانش در اردن به اجرا گذاشته اند؛ منتشر کرده هست.
در این تحلیل خبری آمده است: سوریه و تمامی متحدانش بر این عقیده هستند که نشانه آمریکا از نزدیکی به سوریه، تلاش جهت استقرار در مرزهای یکسان این کشور با اردن هست، لذا نیروهای مقاومت تمامی تحرکات نیروهای آمریکا، بریتانیا و اردن به سمت خاک سوریه را رصد کرده و دنبال می کنند.
مانوری که هم اکنون در مرز اردن و سوریه جریان دارد، بسیار مشکوک هست، آیا که نشانه از این پوشش، مشروع جلوه دادن تهاجم و اشغال خاک سوریه تحت عناوینی چون مبارزه با داعش هست؛ موضوعی که یقینا حضور فعلی آمریکایی ها در مرزها به علت آن نیست.
این مانور در حقیقت سرپوش گذاشتن بر روی حضور همه نیروهای آمریکایی، عربی و غربی در پادگان الزرقا هست، طوری که تعداد نظامیان مسلح حاضر در این منطقه به بیش از 4500 تن می رسد.
دوره های آموزشی این نیروها نیز مدت زمانی است که سپری شده است و آمار آنان نیز به نیروهای خارجی حاضر در محدوده مرزی سوریه و اردن اضافه می شود.
در واقع دست یابی به یک کمربند امنیتی مشروع که ضامن امنیت نقاط پیرامونی سوریه باشد، هیچ گاه در مسیرهای اشغال قرار نخواهد داشت.
دولت و ملت سوریه و هم چنین هم پیمانان آن، هیچ گونه از موارد و عناوینی را که دربردارنده اشغال این کشور باشد، قبول نخواهند کرد؛ لذا آمریکایی ها و متحدانش باید بدانند که هزینه سنگینی را بابت این عنوان خواهند پرداخت.
ارتش عربی سوریه توانایی دارد که خاک خود را از شر تروریست ها آزاد کند، تروریست هایی که به اربابان خود که در واقع همان پدیدآورندگانشان هستند، پناه برده اند.
در حقیقت تروریست های تکفیری با ارائه راهکار اطلاعاتی آمریکایی- صهیونیستی و جهت اجرای پروژه های تنش آفرین در منطقه به حرکت درآمده اند، پروژه هایی که با طرح نهادینه کردن ستم به حقوق شهروندان ملت های مظلوم شکل گرفته اند.

عبارات مهم : سوریه
گزارش از: وحید امیدی موحد

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: سوریه | پروژه | نزدیکی | آمریکایی | تروریستی | تروریست ها | داعش | تروریست های تکفیری

تصویرهای ، پروژه مشکوک آمریکایی- صهیونیستی علیه مقاومت سوریه+ خروج 1022 تن از معارضان مسلح از حومه دمشق

تصویرهای ، پروژه مشکوک آمریکایی- صهیونیستی علیه مقاومت سوریه+ خروج 1022 تن از معارضان مسلح از حومه دمشق

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog