بازی چکرز زندگی خانواده سینمایی کارگردان

بازی چکرز: زندگی خانواده سینمایی کارگردان کارگردان فیلم فیلم منزل دیگری بهنوش صادقی گوهر خیراندیش

گت بلاگز مرکزی آغاز طرح نظارت بهداشتی ماه رمضان در استان مرکزی

45 اکیپ ثابت و سیار کار کنترل نظارت بهداشتی ماه مبارک رمضان رادر استان به عهده دارند.

آغاز طرح نظارت بهداشتی ماه رمضان در استان مرکزی

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ دکتر محمد فتاحی گفت: طرح شدت یافتن و کنترل نظارت بهداشتی خاص ماه مبارک رمضان با حضور 45 گروه ثابت و سیار در این استان شروع شد.در این طرح تمامی مراحل در زنجیره تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی در واحدهای کشتارگاه های دام و طیور، سردخانه ها، مراکز بسته بندی، خودروهای حمل و مراکز عرضه به وسیله گروه های دامپزشکی مورد بازرسی و نظارت قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: این طرح به منظور تامین امنیت غذایی شهروندان از ششم خرداد ماه جاری به مدت یک ماه در استان ادامه دارد.

عبارات مهم : کنترل
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان گفت: زیاد کردن تقاضای فراورده های خام دامی در ماه مبارک رمضان یکی از دلایل اجرای این طرح است و این طرح با نشانه تضمین کیفیت و سلامت این مواد اجرا می شود.
فتاحی افزود: کنترل فرآورده های خام دامی از مزرعه تا سفره جهت ارتقای سطح بهداشتی جامعه با جلوگیری از عرضه و مصرف فرآورده های خام دامی غیر بهداشتی از دیگر اهداف اجرای طرح کنترل نظارت بهداشتی در ماه مبارک رمضان است.
وی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی مراتب را از طریق تماس با سامانه اطلاع رسانی 1512 به اداره کل دامپزشکی و یا در شهرستان های استان با شبکه دامپزشکی محل سکونت اطلاع رسانی کنند.

استان مرکزی با 12 شهرستان، و یک هزار و 539 روستا، دارای 622 واحد مرغداری صنعتی، 491 واحد گاوداری صنعتی و 191 واحد کارگاه پرورش آبزیان هست.
انتهای خبر / ر

واژه های کلیدی: کنترل | بهداشتی | دامپزشکی | نظارت بهداشتی | ماه رمضان | امنیت غذایی | دامپزشکی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog