بازی چکرز زندگی خانواده سینمایی کارگردان

بازی چکرز: زندگی خانواده سینمایی کارگردان کارگردان فیلم فیلم منزل دیگری بهنوش صادقی گوهر خیراندیش

گت بلاگز وب‌گردی سناریوی تلخ تولد و فوت نوزاد ٣ روزه

نوزاد ٣روزه با فوت معمایی‌اش پرونده‌ای را پیش‌روی بازپرس دادسرای جنایی پایتخت قرار داد.

سناریوی تلخ تولد و فوت نوزاد ٣ روزه

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مرد جوان که تنها ٣روز شاهد تولد فرزندش بود، به خاطر فوت پسرش از دو بیمارستانی که هنگام وضع حمل مشکلاتی را جهت آنها به وجود آورده بود، شکایت کرد. این مرد ادعا می کند که مسئولان این دو بیمارستان به خاطر سهل انگاری باعث فوت نوزادش شده است اند. نوزاد ٣روزه با فوت معمایی اش پرونده ای را پیش روی بازپرس دادسرای جنایی پایتخت قرار داد. مرد جوان که تنها ٣روز شاهد تولد فرزندش بود، به خاطر فوت پسرش از دو بیمارستانی که هنگام وضع حمل مشکلاتی را جهت آنها به وجود آورده بود، شکایت کرد. این مرد ادعا می کند که مسئولان این دو بیمارستان به خاطر سهل انگاری باعث فوت نوزادش شده است اند.

عبارات مهم : فرزند
١٢ بهمن ماه سال گذشته مرد با صورت ای آشفته درحالی به دادسرای امورجنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت که تنها ٣روز از تولد فرزندش می گذشت. این مرد پیش روی بازپرس محسن مدیر دِه از ٢ بیمارستانی که درماجرای فوت فرزندش نقش داشتند، شکایت کرد.

او راجع به جزییات این ماجرای تلخ گفت: «اوایل بهمن ماه دکتر همسرم خواسته بود تا او را جهت وضع حمل به بیمارستان ببرم که بعد از ١٠روز هنگامی که همسرم را جهت عمل سزارین به بیمارستانی در رباط کریم بردم، ولی پزشکان ادعا کردند که باید همسرم را به بیمارستان دیگری در اسلامشهر انتقال یافته کنم.»

وی افزود: «وقتی به بیمارستان اسلامشهر رسیدم، متوجه شدم که دفترچه همسرم دربیمارستان رباط کریم گمشده هست. ازطرفی به خاطر وضع مشکل که همسرم داشت، پذیرش بیمارستان اعلام کرد؛ به خاطر نداشتن دفترچه باید ٢ میلیون تومان پرداخت کنم. من یک آشپز هستم و ٢ میلیون تومان پول زیادی جهت من بود. نمی توانستم آن را تهیه کنم، اگر هم این پول را داشتم، تلاش می کردم تا با یکم پول بیشتر، همسرم را دریک بیمارستان شخصی خوابیدن کنم ولی با هرشرایطی که بود، پول را تهیه کردم و موفق شدم همسرم را جهت وضع حمل خوابیدن کنم.»

مرد آشپز ادامه داد: «همسرم دربیمارستان خوابیدن شد، ولی متوجه شدم که مداوای همسرم برعهده چند دانشجو بود. از شامگاه آن شب که همسرم دربخش زنان خوابیدن شده است بود، دیگر هیچ اطلاعی از او نداشتم تا این که ساعت ٤ بامداد یکی از بهیاران بیمارستان به سراغم آمد و راز پنهانی را فاش کرد. این بهیار که نمی خواهد به خاطر افشاگری کارش را از دست بدهد ادعا کرد که درهمان ساعات ابتدایی همسرم را جهت به دنیا آوردن پسرم به اتاق عمل بردند ولی در وقت وضع حمل بند ناف فرزند پاره شده است و جفت فرزند درشکم مادر مانده هست. به همین خاطر، بدون اطلاع به من، همسرم را به اتاق عمل دیگری انتقال یافته کرده اند و این درحالی بود که این عمل باید با رضایت من صورت می گرفت. بعد از شنیدن این خبر دلواپس شدم و نمی دانستم چه سرنوشتی در انتظار پسر و همسرم هست. از هرفردی پیگیر می شدم ولی جوابی نمی شنیدم تا این که ساعت ٨ صبح یکی از پزشکان به سراغم آمد و خبر به دنیاآمدن پسرم را داد. این درحالی بود که فرزندم در ساعت ٣٠: ٠٢ بامداد به دنیا آمده بود. فردای آن روز همسر و فرزند ام از بیمارستان ترخیص شدند و هنوز دو روز از تولد امیرمهدی نگذشته بود که ناگهان نفس فرزند ام بند آمد به حدی که یک قطره آب هم ازگلویش پایین نمی رفت. خیلی سریع امیرحسین را به بیمارستانی که به دنیا آمده بود، انتقال یافته کردم که پزشکان ادعا کردند؛ این کودک باید دربیمارستان خوابیدن می شد و این درحالی بود که خودشان اجازه ترخیص را صادر کرده بودند. آنها دراین مرحله گفتند که نمی توانند جهت پسرم کاری انجام بدهند و به سرعت او را به بیمارستان دیگری رساندم.»

پدرجوان درحالی که اشک می ریخت، گفت: «وقتی به بیمارستان دیگر رسیدم، متوجه شدم که امیرمهدی فوت کرده است و پرسنل بیمارستان که تلاش بر نجات فرزندم داشتند، گفتند؛ پسرت یک ساعت از مرگش می گذرد، یعنی همان لحظاتی که از پرسنل بیمارستانی که پسرم به دنیا آمده بود، درخواست کمک کردم. دربیمارستان بود که متوجه شدم پرسنل بیمارستانی که امیرمهدی به دنیا آمده، دیر متوجه از کارافتادن کلیه و کبد شدند و همین امر باعث شده است بود تا قلب پسرم از کار بیفتد.»

با این اظهارات، با در نظرگرفتن این که هنوز علت فوت پسر کوچولو مشخص نشده بود، بازپرس مدیر دِه دستور داد تا جسد نوزاد ٣ روزه دراختیار کارشناسان پزشکی قانونی قرار گیرد.

پدر امیرمهدی بعد از این که نظریه پزشکی قانونی اعلام شده است بود، روز گذشته جهت پیگیری پرونده فرزندش پیش روی بازپرس مدیر دِه قرار گرفت.

این مرد با توجه به علت فوت امیرمهدی که متابولیک نوزادی اعلام شده است بود، ازبیمارستانی که در رباط کریم همسرش را به خاطر اوضاع عمومی بدی که داشته، پذیرش نکرده و بیمارستان دوم که در اسلامشهر هست، به خاطر تشخیص ندادن بیماری فرزندش و عمل پنهانی که جهت بیرون آوردن جفت فرزند انجام داده اند، اعلام شکایت کرد. بنا بر این گزارش، بازپرس محسن مدیر دِه دستور داد؛ پرونده جهت پیگیری زیاد دراختیار دادسرای جرایم پزشکی قرار گیرد.

منبع: روزنامه شهروند

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: فرزند | خوابیدن | بیمارستان | بیمارستان | اخبار حوادث | نوزاد | بیمارستان | شکایت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog