بازی چکرز زندگی خانواده سینمایی کارگردان

بازی چکرز: زندگی خانواده سینمایی کارگردان کارگردان فیلم فیلم منزل دیگری بهنوش صادقی گوهر خیراندیش

گت بلاگز ورزشی بازیکنان کمی عجولانه واکنش‌ها کردند/ هواداران نباید توهین کنند ، طاهری

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: کلوب پرسپولیس یک شرکت دولتی است که اجازه پرداخت قراردادها به صورت تعهدی را ندارد.

بازیکنان کمی عجولانه واکنش‌ها کردند/ هواداران نباید توهین کنند ، طاهری

به روایت گروه خبری فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ علی اکبر طاهری طی مصاحبه ای در شبکه رادیویی کشور عزیزمان ایران راجع به بحث مطالبات بازیکنان پرسپولیس اظهار کرد: در ابتدا روز تولد امام حسین را تبریک می گویم. به نظرم طرح این عنوان در رسانه ملی درست نیست آیا که بعضی از پرسشها مربوط به کلوب است که در خانواده پرسپولیس حل می شود.

عبارات مهم : فوتبال

وی در ادامه عنوان کرد: بازیکنان ، کادر فنی و کادر پزشکی طبق قراردادی در کلوب مشغول به فعالیت هستند. همچنین ما یک شرکت دولتی هستیم که اجازه نداریم پرداخت هایمان را به صورت تعهدی انجام بدهیم.
طاهری تصریح کرد: بازیکنان انتظار داشتند که به صورت تعهدی قراردادشان پرداخت شود که این مطلب درون خانوادگی هست. بازیکنان ما عجولانه این مطلب را بیان کردند که جلسه ای داشتیم و گفتیم که طرح این پرسشها در رسانه درست نیست. خانواده پرسپولیس با وجود کاستی ها بسیارقوی است و همه باید احترام بگذارند و هواداران هم نباید به کسی توهین کنند. بازیکنان باید قدر این موقعیت را بدانند.
وی راجع به اینکه بازیکنان پرسپولیس با تمرین نکردن خبرساز شدند، بیان کرد: به هر حال این عنوان درست نبود و اکنون نمی خواهم درصد پرداختی ها را بیان کنم. بازیکنان عزیزان کلوب هستند و قراردادهایی با کلوب دارند. همه رقم اعضا در کلوب داریم. در باره تمرین نکردن بازیکنان مداخله کردیم و یک مقدار طول کشید تا مسئله حل شد. متاسفانه رسانه ها یک مقداری زیاده روی کردند و نباید پرسشها درون خانوادگی کلوب را رسانه ای می کردند.
طاهری راجع به بندهایی از قرارداد بازیکنان بیان کرد: در قراردادها تشویق ها و جرایم در نظر گرفته شده است هست. آیین نامه انضباطی مواردی را در قراردادها آینده نگری کرده هست. تشویق ها هم هیئت مدیره مقرر می کند. این مواردی که مطرح می شود که به صورت فردی جهت پاس گل یا زدن گل پاداشی در نظر گرفته شده است صحت ندارد بلکه پاداش ها به صورت تیمی هست. همچنین جهت افزایش به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا پاداش تیمی در نظر گرفته شده است هست.
سرپرست کلوب پرسپولیس در آخر خاطر نشان کرد: فوتبال حاشیه های خاص خود را دارد و این پرسشها در کلوب پرسپولیس هم وجود دارد. به قول پروین پرسشها اقتصادی در کلوب ها پررنگ تر هست. فقط می پرسند که آیا پول نمی دهید ولی کسی نمی گوید که کلوب بودجه جهت پرداختی ها ندارد. آیا فوتبال با این همه تماشاچی به درآمد واقعی خود نمی رسد. اگر فوتبال درآمدزایی در بخشهای بلیت فروشی، تبلیغات محیطی و حتی پخش تصویرهای در سیما داشته باشد در آن صورت مشکلی نخواهیم داشت.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فوتبال | رسانه ای | رسانه ها | بازیکنان | رسانه ملی | پرسپولیس | علی اکبر طاهری | قرارداد بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog