بازی چکرز زندگی خانواده سینمایی کارگردان

بازی چکرز: زندگی خانواده سینمایی کارگردان کارگردان فیلم فیلم منزل دیگری بهنوش صادقی گوهر خیراندیش

گت بلاگز ورزشی آرزوی دیرینه مردم رشت را برآورده کردیم/ استرس وحشتناکی داشتیم ، نظرمحمدی

سرمربی تیم سپیدرود رشت گفت: خوشحالم که موفق شدیم با افزایش به لیگ برتر آرزوی دیرینه هواداران سپیدرود و مردم رشت را برآورده کنیم.

آرزوی دیرینه مردم رشت را برآورده کردیم/ استرس وحشتناکی داشتیم ، نظرمحمدی

علی نظرمحمدی در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص دیدار تیم های سپیدرود رشت و نساجی مازندران اظهار کرد: خوشبختانه از همان ابتدای این دیدار و در نیمه اول توانستیم با ارائه یک بازی هجومی دو گل تماشایی را وارد دروازه حریف کنیم، بعد از آن روی یک غافلگیری گل اول را دریافت کردیم.

عبارات مهم : استرس
وی افزود: بعد از دریافت گل اول، بازیکنان ما دچار استرس وحشتناکی شدند به طوری که از انجام تاکتیک هایی که به آنان سپرده بودیم بازماندند. در ادامه همین استرس بازیکنان باعث شد در دقیقه 58 نیمه دوم گل تساوی را نیز دریافت کنیم، بعد از آن دوباره تیم ما بر بازی مسلط شد و خوشبختانه گل پیروزی بخش را به ثمر رساندیم.

سرمربی تیم سپیدرود رشت در مورد افزایش این تیم به لیگ برتر گفت: خوشحالم که موفق شدیم با افزایش به لیگ برتر آرزوی دیرینه هواداران سپیدرود و مردم رشت را برآورده کنیم، در دو سال متوالی از لیگ دسته دو به لیگ یک آمدیم و اکنون از لیگ یک به لیگ برتر افزایش کردیم.

وی ادامه داد: سپیدرود اکنون به نمادی از هویت مردم رشت تبدیل شده است هست، من امیدوارم مسئولان با حمایت از سپیدرود کاری کنند که تیم ما جایگاه خود را در لیگ برتر تثبیت کند و در دو فصل آینده عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد تا با یک برنامه ریزی منسجم در سال های آینده حتی در لیگ برتر نیز حرف های زیادی جهت گفتن داشته باشیم.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: استرس | افزایش | دریافت | علی نظرمحمدی | سرمربی سپیدرود | سپیدرود رشت | صعود به لیگ برتر | لیگ یک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog